O nás

Jmenuji se František Orság a vyrostl jsem v malebné vesnici jménem Paseka v podhůří Jesenických hor. Už jako malý kluk jsem trávil čas se svým Tátou v jeho domácí truhlářské dílně a velice rád jsem mu pomáhal. Odtud vzešla moje celoživotní vášeň pro práci se dřevem. Po absolvování oboru truhlář a nástavby "nábytkářská a dřevařská výroba" jsem získával více než 2 roky zkušenosti v Irsku, kde jsem nabral mnoho cenných dovedností. 

Po svém návratu domů jsem investoval nemalé finanční prostředky do nových strojů a rozhodl se pracovat po boku svého táty, který se svou firmou Stolařství Orság působí na českém trhu již od roku 1991. V naší rodinné truhlářské firmě se zaměřujeme především na kvalitní výrobky, ať už z masivu nebo lamina. Většina dřeva, se kterým pracujeme, pochází z České republiky vyjma vzácných dřevin. Naším posláním je předat zákazníkovi co nejkvalitnější výrobek, který bude splňovat jeho představy, dobře mu sloužit a dělat radost po mnoho dalších let.

Postupem času, díky masivnímu rozvoji 3D tisku, jsem rozvinul myšlenku zařadit do výroby v naší dílně technologie s pomocí CNC obrábění. Díky tomu jsem vytvořil produkt "Originální kuchyňské prkénko s vkládaným motivem" - tzv. intarzií.

Prvních několik vyrobených kusů se setkalo s velkým úspěchem u obdarovaných. To bylo důvodem k založení tohoto e-shopu, který provozuji spolu s mou manželkou Barborkou. Do výroby prkének vkládáme naši společnou lásku ke dřevu, vaření a dobrému jídlu. 

 

S úctou

František a Barbora Orságovi

o_nas
Zpět do obchodu